Angielski – Warszawa

Angielski – Warszawa

Poszukujesz osoby, która przeprowadza profesjonalne kursy angielskiego w Warszawie dla Twoich pracowników z zakresu Business English, dzięki któremu będą mogli swobodnie przeprowadzać rozmowy biznesowe z klientami innych narodowości? A może interesuje Cię kurs indywidualny online, który pomoże Ci pogodzić pracę czy studia z uczeniem się nowego języka? Dzięki naszej ofercie nauki angielskiego – w formie online na terenie całego kraju oraz w formie stacjonarnej w Warszawie – w wygodny dla Ciebie sposób dostosujemy formę prowadzonego kursu do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykwalifikowany nauczyciel Marta Pałczyńska posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie językoznawstwa i metodyki nauczania gwarantuje widoczne efekty zarówno u indywidualnych kursantów, jak i całych grup. Wśród naszych kursów znajdziesz:

  • kursy indywidualne online,
  • kursy online w grupie.

Dla grup przeprowadzamy zarówno kursy w formie online, jak i stacjonarnej, mając na uwadze taką formę przeprowadzanych spotkań, która będzie najodpowiedniejsza. Kursy stacjonarne odbywają się w ustalonym czasie i miejscu na żywo. Z kolei zajęcia online to spotkania z lektorem o umówionej godzinie, a ich miejscem jest platforma Zoom. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta angielskiego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.

Inne formy nauki angielskiego w Warszawie

Ponadto nasza oferta obejmuje także inne formy nauki angielskiego w Warszawie, jak chociażby wakacyjny kurs obejmujący 16 spotkań, podczas których w efektywny sposób spędzisz czas wolny, a ponadto zdobędziesz nowe kompetencje, które można wykorzystać w celach edukacyjnych, zawodowych czy po prostu do zawierania międzynarodowych znajomości podczas wyjazdów turystycznych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych, co pomoże w lepszym poznaniu kultury i zwyczajów odwiedzanego kraju. Dodatkowo test poziomujący pomoże w określeniu poziomu zaawansowania w posługiwaniu się językiem obcym, co pomoże w efektywniejszym przygotowaniu kursu angielskiego w Warszawie i okolicach bądź też w formie online, dzięki której podniesiecie Państwo swoje umiejętności posługiwania się nim w sferze prywatnej czy zawodowej.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Znajomość angielskiego to obecnie standardowy wymóg wielu pracodawców. W poszukiwaniu pracy bez znajomości tego języka szanse na jej znalezienie znacznie maleją. Jednak nie tylko z tego względu warto znać język angielski.

Jeżeli lubisz podróżować lub planujesz przeprowadzkę do innego kraju, brak możliwości swobodnego porozumiewania się to ogromna bariera. Dzięki sprawnemu czytaniu i rozumieniu języka angielskiego o wiele łatwiej będzie Ci się poruszać, gdziekolwiek nie pojedziesz. Bez problemu znajdziesz miejsca, których szukasz, porozumiesz się w restauracji i w hotelu. Unikniesz niechcianych niedomówień, które często mogą Ci sprawić wiele kłopotów. Dlatego skorzystaj z naszych kursów angielskiego w Warszawie w opcji online i zapomnij o stresie związanym z nieznajomością tego uniwersalnego języka.

Na naukę angielskiego nigdy nie jest za późno

Popularność języka angielskiego sprawia, że nie tylko dzieci i młodzież, ale również osoby dorosłe, które wcześniej nie uczyły się angielskiego np. w szkole, chcą nabyć umiejętności płynnego posługiwania się tym językiem, czy to ze względów zawodowych, czy prywatnych.

Nauka języka angielskiego w naszej szkole w Warszawie to również możliwość przygotowania do zdania egzaminów państwowych, dzięki którym możesz uzyskać międzynarodowy certyfikat znajomości języka. Taki certyfikat z pewnością przyda Ci się w szkole, np. będziesz mógł zdawać na uczelnie zagraniczne albo być zwolnionym z tego przedmiotu. Ponadto, osoby planujące karierę naukową również muszą posiadać certyfikat językowy i zdać egzamin w języku nieojczystym. Dzięki znajomości języka angielskiego, jaką uzyskasz w szkole w Warszawie, będziesz na bieżąco z artykułami prasowymi z całego świata.
W zależności od Twoich preferencji i dyspozycyjności sam zadecyduj, jaka forma kursu języka angielskiego będzie dla Ciebie najdogodniejsza. Sprawdź ofertę angielskiego w Warszawie i zacznij uczyć się już dzisiaj!

Dowiedz się więcej o moich kursach