fbpx

Darmowy angielski na maila
i angielskie czasy w prezencie

ebook o angielskich czasachZapisz się na newsletter z dawką angielskiego i odbierz kompendium angielskich czasów w tabelach.

Ten newsletter jest dla Ciebie jeśli:

Zapominasz podstawowych i bardziej zaawansowanych słów

Nie wiesz jak poprawnie skonstruować zdanie

nie znasz wystarczająco dużo wyrażeń i zwrotów potrzebnych w pracy

nie wiesz co zrobić, aby faktycznie nauczyć się używać języka angielskiego

Co tydzień w poniedziałek otrzymasz darmowy angielski na maila z listą zwrotów gotowych do użycia w codziennej pracy i w życiu.

Kim jestem i dlaczego warto mi zaufać

zdjęcie lektorki Marta Pałczyńska

Wspieram ludzi biznesu w dążeniu do lepszej komunikacji w języku angielskim. Moje profesjonalne kursy języka angielskiego przełamują bariery językowe, pozwalają zapomnieć o podręcznikowej nudzie i strachu przed popełnianymi błędami.

Jestem lektorem j. angielskiego już ponad 15 lat. Uczyłam w szkołach językowych, w gimnazjum publicznym, ale od wielu lat największą satysfakcję sprawiają mi lekcje i  konwersacje z osobami dorosłymi.  Uczymy się rozmawiać na różne tematy. Moi klienci uczą się swobodnej rozmowy po angielsku a ja uczę się od nich wielu ciekawych rzeczy dotyczących ich własnej branży. Super jest rozmawiać z ludźmi, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami a ja umiem słuchać.

Co mówią o mnie moi klienci

Monika S.

Pragnę przesłać do Państwa informację, że linki z tekstem oraz słówkami jakie od Państwa otrzymuję są suuuper i bardzo przydatne 🙂 Można w wolnej chwili mając przed sobą komputer lub telefon otworzyć tekst i powtarzać przydatne zwroty.

Będę wdzięczna za przesłanie więcej i częściej.

Pozdrawiam,

Katarzyna S.

Programy naszych spotkań dopasowane są zarówno do moich oczekiwań, jak i umiejętności. Formy nauczania są zróżnicowane. Pani Marta nie pozwala mi się nudzić, a w razie wątpliwości tłumaczy wszystko cierpliwie.Zajęcia prowadzone są w pozytywnej atmosferze co wpływa na chęć uczestniczenia w nich, przyswajanie wiedzy i jest dodatkowym atutem spotkań. To wszystko sprawia, że moja blokada komunikacyjna zmniejsza się z każda kolejną lekcją.

Paweł C.

Pani Marta w szybki i komunikatywny sposób nawiązuje bardzo dobry kontakt z uczniem. Zawsze jest przygotowana do zajęć na wiele sposobów: ćwiczenia z zakresu gramatyki, mówienia, czytania. Zajęcia dostosowuje do wymogów ucznia oraz umiejętnie podnosi wiedzę ucznia w szybkim tempie. Panią Martę cechuje wyjątkowa erudycja i elokwencja.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Martą jako nauczyciela języka angielskiego.