Platforma do kursów angielskiego

E-dziennik, czyli internetowa platforma zarządzania kursami

Mam przyjemność przedstawić Państwu narzędzie, które ułatwi nie tylko naukę, ale i naszą współpracę. To internetowy system zarządzania kursami, w skrócie zwany e-dziennikiem.

To narzędzie przyniesie Państwu wiele korzyści.

Do czego służy e-dziennik?

 1. Uczestnicy kursu otrzymują pełną kontrolę nad realizacją programu – po każdych zajęciach lektor opisuje szczegóły lekcji i dołącza ewentualne materiały do pobrania. W każdym momencie możecie Państwo zajrzeć na swoje konto aby:
  • zobaczyć co się działo na poprzednich lekcjach, i jaka jest praca domowa (szczególnie przydatne dla osób nieobecnych na zajęciach).
  • pobrać materiały zrealizowane na zajęciach – można wtedy iść na następną lekcję bez stresu, że „nie wiem co było ostatnio”.
  • monitorować swoją frekwencję na zajęciach.
  • kontaktować się z lektorem lub szkołą – nie trzeba znać /pamiętać adresu mailowego, wystarczy utworzyć wiadomość i wybrać osoby z książki adresowej.
  • monitorować oceny – np. jak poszedł ostatni test.
  • jeśli ktoś nie pisał testu z powodu nieobecności, może to zrobić przez platformę w każdej chwili. Wystarczy poprosić lektora o udostępnienie go na koncie.
  • przeprowadzić lekcje online w grupie maksymalnie do 6 osób– poprzez połączenie się za pomocą tzw. „wirtualnej klasy” z lektorem – jeśli np. uczestnicy są w różnych częściach kraju lub nawet świata…
 2. E-dziennik do nauki angielskiego

 3. Koordynator Szkoleń otrzymuje dane do konta firmowego, gdzie znajdują się informacje o wszystkich grupach (terminy spotkań, lektor prowadzący, lista uczestników, frekwencja, realizacja programu, oceny poszczególnych osób) oraz w każdej chwili można wygenerować raporty grup i kursantów.

  Platforma do nauki biznesowego angielskiego