fbpx

Kurs angielskiego biznesowego
na platformie Zoom lub z dojazdem

Jeśli wolisz uczyć się bez świadków, masz konkretne potrzeby takie jak przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, wyjazdu służbowego, czy konferencji, zapraszam na Angielski Biznesowy Indywidualnie.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan rozwoju językowego.

Popracujemy nad Twoimi umiejętnościami komunikacyjnymi w języku angielskim. Dodatkowo, rozwiniemy Twój zasób słownictwa i wprowadzimy go w życie. W trakcie kursu skupimy się na Twoich potrzebach, celach oraz oczekiwaniach. A jako że zawsze bardzo elastycznie podchodzę do metod i stylów nauczania, będę starać się dostosować treści lekcji oraz styl uczenia do Twoich preferencji.

Na kursie angielski biznesowy pracujesz z lektorem w swoim indywidualnym tempie.

Lektor nie będzie Cię poganiać, ale postara się poprowadzić Cię ku rozwojowi w Twoim tempie. Powtórzy więc tyle razy ile trzeba i przećwiczy z Tobą dane zagadnienia tyle razy ile potrzebujesz. Poza tym, że będziesz głównie rozmawiać z jedną osobą, będziesz słuchać audio i oglądać prezentacje nie tylko osób anglojęzycznych (tzw. native speakerów, czyli rodowitych Brytyjczyków lub Amerykanów), ale także osób, dla których angielski jest również językiem „obcym”, bo przecież biznes robimy w różnych krajach.

Współpracuję również z lektorami różnych narodowości, którzy chętnie pomogą Ci sprawdzić Twoje umiejętności w rzeczywistości i pokonać barierę strachu przed rozmową z obcokrajowcem po angielsku.

Gdy jesteś już zdecydowany na angielski biznesowy indywidualnie, zastanów się nad tymi 3 punktami oraz wypełnij test i ankietę potrzeb. 

Jaki jest Twój cel nauki?

Co jest Twoim celem krótko- lub długo-terminowym, (rozmowa o pracę, egzamin, rozumienie dokumentów, pisanie maili, itp)

Ile masz czasu na naukę?

Ile razy w tygodniu chcesz się spotykać i w jakich godzinach (czy wolisz rano, w ciągu dnia, czy wieczorem)

Wolisz online czy face-to-face?

Gdzie będziemy się spotykać (w Twoim domu lub biurze, czy online). Kliknij i sprawdź zalety i wady zajęć zdalnych.

Zrób test z angielskiego biznesowego

Sprawdź, na jakim poziomie jest Twój biznesowy angielski przed rozpoczęciem kursu. Kliknij w ikonkę.

Wypełnij ankietę potrzeb (opcjonalnie)

Aby przyspieszyć proces zapisu na kurs, wypełnij ankietę z najbardziej potrzebnymi informacjami. Kliknij w ikonkę.

Sprawdź wolne terminy zajęć indywidualnych

Tutaj sprawdź w moim grafiku jakie terminy mam wolne i dopasuj je do siebie. Zadzwoń i potwierdź czy na pewno ten termin jest wolny i zarezerwuj go.

Zapisz się mailowo: biuro@angielskiwpracy.com.pl lub telefonicznie: 501 341 488

Czy zajęcia indywidualne są dla Ciebie?

Na lekcjach indywidualnych ciężko jest oddać wszystkie życiowe i zawodowe sytuacje, w których będziesz uczestniczyć, np. brać udział w debacie, czy zażartej dyskusji, lub negocjować. Czasem warto zatem jest spotkać się w gronie różnych ludzi, poznać różne opinie i wyćwiczyć umiejętności około językowe, takie jak przerywanie, wtrącanie, czy prowadzenie spotkania biznesowego.

Zastanów się jaki jest Twój cel nauki

Czy chcesz po prostu rozmawiać, pozbyć się strachu przed powiedzeniem czegoś po angielsku, czy może raczej chcesz wyćwiczyć umiejętność udziału w spotkaniach, dyskusjach, czy prezentacjach. Jeśli ta druga opcja jest ważniejsza dla Ciebie, zapraszam Cię na spotkania w większym gronie, abyśmy mogli przećwiczyć komunikację w sytuacjach takich jak poznawanie nowych ludzi, czy tzw. small talk. Jeżeli nadal zastanawiasz się jaka forma zajęć jest lepsza dla Ciebie, zajrzyj do mojego artykułu „Indywidualnie czy w grupie?”. Znajdziesz tam plusy i minusy zajęć indywidualnych oraz zajęć w grupie. Mam nadzieję , że moja analiza pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Rozważ jeszcze :

oferta - Biznesowy angielski w grupie

Biznesowy angielski w grupie online

Całoroczny kurs Business English w grupie, na każdym poziomie. Stawiamy na komunikację. Tematyka zajęć obejmuje zagadnienia takie jak zarządzanie, finanse, marketing, sprzedaż, itp.

A w wakacje zapisz się na:

oferta - konwersacyjne wakacje z angielskim

Wakacyjne konwersacje online

Mini-kurs wakacyjny skupiający się na rozwijaniu umiejętności swobodnej konwersacji w kontekście biznesu. Tematyka ogólno-biznesowa, negocjacje, dyskusje, prezentacje. Poziomy od B1.

gramatyka w konwersacjach

Gramatyka w konwersacjach online

Wakacyjny mini-kurs skoncentrowany na poprawności gramatycznej. Powtórka form i struktur najczęściej używanych w komunikacji biznesowej, ćwiczona w konwersacjach oraz formach pisemnych. 

Skuteczna komunikacja w języku angielskim to podstawa dobrych relacji
z klientami i partnerami zagranicznymi.