Rodzaje kursów angielskiego

Moja szkoła angielskiego w Warszawie to kursy językowe: angielski dla firm, angielski w grupach, angielski indywidualnie – tam, gdzie Ci wygodnie: w Twoim domu, miejscu pracy…

Zanim zdecydujesz się na kurs angielskiego

BEZPŁATNIE sprawdź swój dotychczasowy poziom zaawansowania. Kliknij w baner po prawej stronie (Znasz certyfikat TOEIC?) i rozwiąż test zupełnie za darmo. W trakcie rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej podaj osiągnięty poziom w tym teście. Będzie nam łatwiej rozmawiać.

Proponowane formy kursów

Wszystkie dostosowane do indywidualnych potrzeb językowych, psychologicznych i branżowych każdego z słuchaczy. Podstawą nauki języka jest pełne zaangażowanie ucznia przez nauczyciela. Pamiętam o tym – to dlatego nauka ze mną jest tak efektywna!
Ten rodzaj kursu przeznaczony jest dla osób, które chcą uczyć się języka dla prywatnych, nie zawodowych celów związanych z życiem codziennym. Przykładowe tematy poruszane na kursie to wakacje, praca, pogoda, marzenia, zdrowie, nowinki technologiczne, klimatyczne, a także tematy bieżące, społeczne i kontrowersyjne – dostosowane do potrzeb oraz poziomu zaawansowania (od A1 do C2).
Przeznaczony dla osób, które muszą posługiwać się językiem angielskim w pracy lub biurze, rozmawiać po angielsku z przełożonymi i klientami międzynarodowymi. Przykładowe tematy poruszane na kursie (oprócz tematów języka ogólnego) to rozmowa przez telefon, pisanie maili, rezerwacja stolika w restauracji, czy pokoju w hotelu, przyjmowanie zamówień, etc.
Zapraszam osoby, które potrzebują wiedzy językowej związanej z ich stanowiskiem pracy. Słuchacze uczą się między innymi słownictwa ściśle związanego z ich branżą, negocjowania po angielsku, rozmowy o ofercie produktów, prezentacji produktu, wyników, analizy danych, pisania raportów itp. Po kursie uczestnicy potrafią swobodnie i elokwentnie porozumiewać się na gruncie stosunków oficjalnych. Wśród propozycji kursów biznesowych – kursy specjalistyczne:
 • English for HR – dla osób zajmujących się działem HR,
 • English for Customer Service – dla osób pracujących z międzynarodowym klientem,
 • English for Finance, Banking – dla bankowców, finansistów, ekonomistów,
 • English for Engineering – dla architektów, inżynierów, mechaników, techników,
 • English for Sales & Purchasing – dla sprzedawców, dyrektorów ds. kluczowych klientów,
 • English for Job Interviews – dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych, poszukujących pracy.
W trakcie tych kursów koncentrujemy się na specjalistycznym słownictwie i najbardziej potrzebnych strukturach gramatycznych w danej branży, rozwijając przy tym umiejętność komunikacji w rozmowach biznesowych.
Musisz/chcesz podejść do egzaminu TOEIC ® L&R, lub TOEIC® S&W, a nie bardzo wiesz, czego się na nim spodziewać? Przyjdź do mnie, wszystko stanie się jasne i proste. Kurs przeznaczony dla osób, od których wymagany jest certyfikat znajomości języka na odpowiednim poziomie. Jest to kurs języka ogólnego z elementami środowiska pracy. W trakcie kursu zwracam uwagę na strategie egzaminacyjne – jak podejść do zadania egzaminacyjnego, aby pokazać swój język z najlepszej strony i aby forma pytań egzaminacyjnych nie stwarzała przeszkody w jego napisaniu. Pisane są także testy próbne, aby studenci mogli zapoznać się z treścią i formą egzaminu. Dla osób zdecydowanych na przystąpienie do egzaminu, dopełnię wszelkich formalności związanych z zapisem i zorganizowaniem egzaminu.

Jak wygląda kurs:

Blended Learning = spotkania w realu + online System “blended learning” daje wiele możliwości aby zdobytą wiedzę wprowadzić w życie. Spotkania w realu – małe grupy od 4 do 6 osób Celem tych spotkań jest przedstawienie i przećwiczenie wszystkich elementów niezbędnych do zdania egzaminu TOEFL iBT na odpowiednim poziomie; nauka potrzebnego słownictwa, gramatyki i tematyki objętej w egzaminie. A tematyka jest bardzo szeroka, od historii przez biologię, aż po zarządzanie biznesem. W trakcie kursu lektor monitoruje Twoją naukę. Na zajęciach znajomość języka jest ćwiczona, korygowana i utrwalana. To motywuje do nauki oraz uwidacznia jej efekty.

Spotkania online

W czasie spotkań online omawiamy strategie egzaminacyjne, odpowiadamy na takie pytania jak:
 1. jak zdać egzamin na najwyższym poziomie??
 2. 4 strategie egzaminacyjne, czyli na co sprawdzający zwracają uwagę w każdej części egzaminu – za co zdobywasz punkty na egzaminie
 3. w jaki sposób te umiejętności przydadzą Ci się w przyszłości?, czyli przełożenie zadań egzaminacyjnych na życie i studiowanie za granicą.
 4. kwestie administracyjne egzaminu, czyli przeprowadzimy Was przez proces zapisu na egzamin – wywiad z reprezentantem ETS Global w Polsce, w trakcie którego odpowiemy na nurtujące Was pytania na temat egzaminu.
Jesteś gotowy by do nas dołączyć? Zapisz się już dziś. Im szybciej, tym lepiej. Sprawdź promocje! Jeśli masz jeszcze pytania, napisz: lektor@angielskiwpracy.com.pl lub zadzwoń 501 341 488 W CENIE KURSU DOSTAJESZ:
 1. 60 godzin lekcyjnych (45 min) spotkań z lektorem polskim i native speakerem
 2. Dostęp do webinarów w trakcie trwania kursu
 3. Dostęp do grupy na fb, w której odbywa się dyskusja na tematy problematyczne, udostępniane są dodatkowe ćwiczenia, porady egzaminacyjne, wymiana zdań, informacji merytorycznych i organizacyjnych
Dla najbardziej zaangażowanych TOEFL Practice Online (pełny egzamin próbny) za 0 zł !!!

TERMINY KURSÓW

Kursy semestralne zaczynamy zawsze w październiku i marcu. Intensywne kursy wakacyjne zaczynamy w czerwcu, lipcu i sierpniu. Zapisz się już dziś – napisz do nas. Więcej informacji oraz harmonogram kursów znajduje się na tej stronie.