Main menu

Rodzaje kursów

Moja szkoła angielskiego w Warszawie to kursy językowe: angielski dla firm, angielski w grupach, angielski indywidualnie – tam, gdzie Ci wygodnie: w Twoim domu, miejscu pracy…

Zanim zdecydujesz się na kurs angielskiego

BEZPŁATNIE sprawdź swój dotychczasowy poziom zaawansowania. Kliknij w baner po prawej stronie (Znasz certyfikat TOEIC?) i rozwiąż test zupełnie za darmo. W trakcie rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej podaj osiągnięty poziom w tym teście. Będzie nam łatwiej rozmawiać.

Proponowane formy kursów

Wszystkie dostosowane do indywidualnych potrzeb językowych, psychologicznych i branżowych każdego z słuchaczy. Podstawą nauki języka jest pełne zaangażowanie ucznia przez nauczyciela. Pamiętam o tym – to dlatego nauka ze mną jest tak efektywna!
 • Rodzaje kursów

 • Kurs języka ogólnego

  Ten rodzaj kursu przeznaczony jest dla osób, które chcą uczyć się języka dla prywatnych, nie zawodowych celów związanych z życiem codziennym. Przykładowe tematy poruszane na kursie to wakacje, praca, pogoda, marzenia, zdrowie, nowinki technologiczne, klimatyczne, a także tematy bieżące, społeczne i kontrowersyjne – dostosowane do potrzeb oraz poziomu zaawansowania (od A1 do C2).

 • Kurs języka ogólnego z elementami środowiska pracy

  Przeznaczony dla osób, które muszą posługiwać się językiem angielskim w pracy lub biurze, rozmawiać po angielsku z przełożonymi i klientami międzynarodowymi. Przykładowe tematy poruszane na kursie (oprócz tematów języka ogólnego) to rozmowa przez telefon, pisanie maili, rezerwacja stolika w restauracji, czy pokoju w hotelu, przyjmowanie zamówień, etc.

 • Kurs języka biznesu (business English)

  Zapraszam osoby, które potrzebują wiedzy językowej związanej z ich stanowiskiem pracy. Słuchacze uczą się między innymi słownictwa ściśle związanego z ich branżą, negocjowania po angielsku, rozmowy o ofercie produktów, prezentacji produktu, wyników, analizy danych, pisania raportów itp. Po kursie uczestnicy potrafią swobodnie i elokwentnie porozumiewać się na gruncie stosunków oficjalnych.

  Wśród propozycji kursów biznesowych – kursy specjalistyczne:

  • English for HR – dla osób zajmujących się działem HR,
  • English for Customer Service – dla osób pracujących z międzynarodowym klientem,
  • English for Finance, Banking – dla bankowców, finansistów, ekonomistów,
  • English for Engineering – dla architektów, inżynierów, mechaników, techników,
  • English for Sales & Purchasing – dla sprzedawców, dyrektorów ds. kluczowych klientów,
  • English for Job Interviews – dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych, poszukujących pracy.

  W trakcie tych kursów koncentrujemy się na specjalistycznym słownictwie i najbardziej potrzebnych strukturach gramatycznych w danej branży, rozwijając przy tym umiejętność komunikacji w rozmowach biznesowych.

 • Kurs Guide for TOEIC + Audyt językowy (przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu)

  Musisz/chcesz podejść do egzaminu TOEIC ® L&R, lub TOEIC® S&W, a nie bardzo wiesz, czego się na nim spodziewać? Przyjdź do mnie, wszystko stanie się jasne i proste.

  Kurs przeznaczony dla osób, od których wymagany jest certyfikat znajomości języka na odpowiednim poziomie. Jest to kurs języka ogólnego z elementami środowiska pracy.

  W trakcie kursu zwracam uwagę na strategie egzaminacyjne – jak podejść do zadania egzaminacyjnego, aby pokazać swój język z najlepszej strony i aby forma pytań egzaminacyjnych nie stwarzała przeszkody w jego napisaniu. Pisane są także testy próbne, aby studenci mogli zapoznać się z treścią i formą egzaminu. Dla osób zdecydowanych na przystąpienie do egzaminu, dopełnię wszelkich formalności związanych z zapisem i zorganizowaniem egzaminu.

 • Kurs Guide to TOEFL iBT
  logo

  Marzysz o studiach za granicą… …ale musisz zdać egzamin TOEFL®? Ze mną to nie problem, to szansa na sukces!

  TOEFL® iBT Test to egzamin stworzony przez amerykańską firmę ETS Global w celu umożliwienia wielu instytucjom na całym świecie testowanie studentów będących na różnych poziomach zaawansowania. Głównie jest on stosowany do celów rekrutacyjnych (przyjęcie na studia czy do pracy, określenie poziomu czy testowanie końcowe). Jest także najczęściej uznawanym testem z języka angielskiego przy ubieganiu się o przyjęcie na studia prowadzone w języku angielskim na całym świecie. Ponad 9 000 uczelni na całym świecie akceptuje egzamin TOEFL®. Również niektóre kraje takie jak np. Australia wymagają okazania certyfikatu TOEFL® w celu uzyskania wizy studenckiej. Certyfikat TOEFL® określa poziom zaawansowania z języka angielskiego w kontekście akademickim. Nastawiony jest na praktyczną umiejętność posługiwania się językiem angielskim na studiach i w środowisku anglojęzycznym. Egzamin jest przeprowadzany w formie komputerowej z wykorzystaniem Internetu na wielu sesjach w ciągu roku (w Warszawie 3-4 sesje miesięcznie), sprawdza wszystkie 4 umiejętności językowe (czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie) od poziomu średnio-zaawansowanego (B1 według poziomów Rady Europy) do zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy). Egzamin zawsze jest „zdany”, ponieważ ocenia na skali punktowej (0 – 120). Co wyróżnia egzamin TOEFL® iBT?
  • Wiarygodnie określa biegłość z języka angielskiego
  • Bazuje na ponad 40 latach światowej klasy badań naukowych
  • Stosuje najbardziej obiektywne metody oceniania
  • Wykorzystuje najwyższe standardy psychometrii
  • Posiada zautomatyzowany system oceniania – wynik egzaminu jest już po 10 dniach
  Sprawdź gdzie możesz studiować z certyfikatem TOEFL® iBT – kliknij tutaj. Na stronie uczelni sprawdź jakie wymagania rekrutacyjne ma dana instytucja (ile punktów musisz uzyskać z egzaminu TOEFL). Jeżeli jesteś już zdecydowany podjąć to wyzwanie i podejść do egzaminu TOEFL®, ale:
  • nie chcesz marnować czasu na poszukiwania materiałów w Internecie lub kupować drogich książek, których i tak nie wykorzystasz…
  • chcesz szybko i sprawnie przygotować się do egzaminu i osiągnąć wysokie rezultaty…

  Zapraszam na 8-tygodniowy intensywny kurs Guide to TOEFL® iBT Test:

  1. Grupy 3-4 osobowe = komfortowe warunki pracy.
  2. Kurs obejmuje 32 godziny lekcyjne, czyli 2 x 90 min w tygodniu przez 8 tygodni
  3. A na koniec dla najbardziej zaangażowanych – oficjalny próbny egzamin TOEFL Practice Online – kod dostępu GRATIS.
  Cena kursu to jedyne 768,00 PLN (to tylko 24,00 PLN za 45 minut) za osobę. Nie czekaj, zapisz się już dziś.

  Przez 8 tygodni nauki:

  • zaprzyjaźnisz się z formatem egzaminu,
  • poznasz i wybierzesz strategie egzaminacyjne odpowiednie dla siebie,
  • zdobędziesz wiedzę językową potrzebną do egzystowania w środowisku akademickim za granicą.
  Kurs przeznaczony dla osób na poziomie minimum średnio-zaawansowanym (B1 według poziomów Rady Europy) Wszystkie spotkania z lektorem odbywają się w biurze szkoły (patrz: kontakt). Zapoznaj się z programem i regulaminem kursu. Więcej informacji oraz harmonogram kursów znajduje się na tej stronie.
Zamknij

Warsztaty językowe na zamówienie

Zapraszam do zamawiania warsztatów jednorazowych, jedno- lub dwudniowych w siedzibie klienta, przygotowywanych specjalnie pod kątem potrzeb klienta. Warsztaty są prowadzone w grupach do 20 osób. Przykładowe tematy dla osób słabo znających język:

 • „Co powiedzieć, żeby nie wyjść na ignoranta?”
 • „Jak odpowiedzieć na maila, żeby nikt się nie dowiedział, że nie znam dobrze angielskiego?”
 • „Angielski – survival na wakacjach”
Tematyka do uzgodnienia. Cena warsztatu obejmuje przygotowanie prezentacji PowerPoint, materiałów dla uczestników oraz czas pracy i dojazd lektora. Miejsce warsztatów zapewnia klient.