Kurs angielskiego online w grupie

Kurs angielskiego online w grupie (STANDARD)

36 godzin zegarowych w roku szkolnym, spotkania 1 raz w tygodniu po 60 minut.
Grupy max. 4-osobowe na różnych poziomach

Rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne i zdobywaj lepsze warunki pracy.

Dzisiaj pytanie o angielski to podstawa każdej rozmowy kwalifikacyjnej. Head hunterzy szukają ludzi, którzy znają język co najmniej na poziomie „komunikatywnym” (B1) ale to ci najlepsi dostają pracę. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, znaleźć lepszą pracę, albo udoskonalić rozmowy z obcokrajowcami to musisz dobrze i płynnie mówić po angielsku.

CENA: 3960 zł/rok

możliwość płatności w ratach

Kurs angielskiego online w grupie

W dzisiejszych czasach przyjęło się, że znajomość języka obcego co najmniej w stopniu komunikatywnym to podstawa. Najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym jest język angielski, dzięki któremu rozmowa z obcokrajowcami i pozyskiwanie zagranicznych klientów czy zawieranie międzynarodowych przyjaźni nie będzie stanowić problemu. Nauka angielskiego przez Internet jest w tym momencie najbardziej przystępną formą przyswajania wiedzy, dlatego stworzyłam kurs online, w którym raz w tygodniu przez 60 minut poznajesz język angielski w grupie maksymalnie 4-osobowej. Na początku ustalam Twój stopień znajomości języka, aby przydzielić Cię do odpowiedniej grupy. W ciągu 36 tygodni, jakie obejmuje nauka angielskiego online z lektorem, rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, wzbogacisz słownictwo, poznasz różne techniki zapamiętywania, a przede wszystkim zyskasz nową umiejętność władania językiem obcym. Zapraszam już dziś.

Efektywna nauka angielskiego przez Internet

Zastanawiasz się, czy angielski w grupie online może być skuteczny i przynieść Ci realne korzyści edukacyjne w postaci efektywnego pogłębienia zakresu słownictwa? Odpowiem krótko: Tak! Specjalnie dla Ciebie zaprojektowałam skuteczny i efektywny kurs języka angielskiego oparty o szereg zasad zdalnego nauczania. W dzisiejszym świecie nauczanie online jest bowiem nie tylko konieczne, ale też dla wielu osób bardzo wygodne. Pozwala łączyć w grupy osoby z różnych zakątków Polski, co doskonale rozwija umiejętności interpersonalne oraz pozwala przełamać barierę komunikacyjną. Nauka angielskiego online z lektorem jest doskonałą metodą pozwalającą na edukację komfortową, efektywną i dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Na każdych zajęciach angielskiego w grupie online konsekwentnie dążę do tego, abyś osiągnął wszystkie założone przeze mnie efekty kształcenia.

Nauka angielskiego online z lektorem

Doskonale zdaję sobie sprawę, że poszczególni kursanci znajdują się na różnych poziomach posługiwania się językiem obcym. Dlatego masz do wyboru naukę angielskiego online z lektorem polskojęzycznym bądź native speakerem. W każdym przypadku z pewnością pogłębisz swoją dotychczasową wiedzę i operowanie językiem. W efekcie, w trakcie trwania kursu, może zmienić się Twoja przynależność do danej grupy. Nauka angielskiego online z lektorem daje Ci również możliwość interakcji w czasie rzeczywistym z prowadzącym – z chęcią odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wszelkie wątpliwości, a także wyjaśnię nie do końca zrozumiałe kwestie. Nie zwlekaj, zdecyduj się już dziś na naukę angielskiego przez Internet i rozwijaj swoje kompetencje językowe!

Informacje o kursie

Na moich kursach przede wszystkim:

A poza tym:

Organizacja kursu

Całoroczny (rok szkolny) kurs angielskiego w grupie online Business English dla zabieganych w kameralnym gronie max. 4 osób:

Zajęcia online w aplikacji Zoom
wszystkie poziomy (od A1 do C1)
ogólna tematyka biznesowa (zarządzanie, finanse, marketing, itp.)
materiały w formie pdf (opcjonalnie podręcznik do zakupienia we własnym zakresie)
z lektorem polskim lub native speakerem
w kameralnym gronie max. 4 osób w grupie
36 spotkań według kalendarza roku szkolnego
spotkania 1 raz w tygodniu po 60 minut
start w połowie września

Sprawdź szczegóły

Wybierz termin dla siebie

Terminy na rok 2023/2024

grupa A1 poniedziałek 20.00-21.00

grupa A2 wtorek 20.00-21.00

grupa B1 środa 19.00-20.00

grupa B2 środa 18.00 – 19.00

grupa C1 czwartek 19.30-20.30

Terminy kursów są ustalane w czerwcu, do tego czasu możesz zgłosić swoją propozycję terminów, które najbardziej Ci pasują (kontakt). Godziny mogą minimalnie ulec zmianie na prośbę uczestników (korekta godzin nie później niż do 30 września)

Cena: 3960 zł (możliwość płatności w dwóch równych ratach)

Płatność ratalna – 2 równe raty 0% po 1980 zł

  • semestr zimowy (wrzesień – styczeń) do 15 września
  • semestr letni (luty-czerwiec) do 15 lutego

Zapisz się na zajęcia

Skontaktuj się w celu zarezerwowania zajęć.