Kurs angielskiego online w grupie (STANDARD)

Kurs angielskiego online w grupie (STANDARD)

36 godzin zegarowych w roku szkolnym, spotkania 1 raz w tygodniu po 60 minut.
Grupy max. 4-osobowe na różnych poziomach

Rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne i zdobywaj lepsze warunki pracy.

Dzisiaj pytanie o angielski to podstawa każdej rozmowy kwalifikacyjnej. Head hunterzy szukają ludzi, którzy znają język co najmniej na poziomie „komunikatywnym” (B1) ale to ci najlepsi dostają pracę. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, znaleźć lepszą pracę, albo usprawnić rozmowy z obcokrajowcami to musisz dobrze i płynnie mówić po angielsku.

CENA: 299zł/miesięcznie

Kurs angielskiego online w grupie

W dzisiejszych czasach przyjęło się, że znajomość języka obcego co najmniej w stopniu komunikatywnym to podstawa. Najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym jest język angielski, dzięki któremu rozmowa z obcokrajowcami i pozyskiwanie zagranicznych klientów czy zawieranie międzynarodowych przyjaźni nie będzie stanowić problemu. Nauka angielskiego przez Internet jest w tym momencie najbardziej przystępną formą przyswajania wiedzy, dlatego stworzyłam kurs online, w którym raz w tygodniu przez 60 minut poznajesz język angielski w grupie maksymalnie 4-osobowej. Na początku ustalam Twój stopień znajomości języka, aby przydzielić Cię do odpowiedniej grupy. W ciągu 36 tygodni, jakie obejmuje nauka angielskiego online z lektorem, rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, wzbogacisz słownictwo, poznasz różne techniki zapamiętywania, a przede wszystkim zyskasz nową umiejętność władania językiem obcym. Zapraszam już dziś.

Efektywna nauka angielskiego przez Internet

Zastanawiasz się, czy angielski w grupie online może być skuteczny i przynieść Ci realne korzyści edukacyjne w postaci efektywnego pogłębienia zakresu słownictwa? Odpowiem krótko: Tak! Specjalnie dla Ciebie zaprojektowałam skuteczny i efektywny kurs języka angielskiego oparty o szereg zasad zdalnego nauczania. W dzisiejszym świecie nauczanie online jest bowiem nie tylko konieczne, ale też dla wielu osób bardzo wygodne. Pozwala łączyć w grupy osoby z różnych zakątków Polski, co doskonale rozwija umiejętności interpersonalne oraz pozwala przełamać barierę komunikacyjną. Nauka angielskiego online z lektorem jest doskonałą metodą pozwalającą na edukację komfortową, efektywną i dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Na każdych zajęciach angielskiego w grupie online konsekwentnie dążę do tego, abyś osiągnął wszystkie założone przeze mnie efekty kształcenia.

Nauka angielskiego online z lektorem

Doskonale zdaję sobie sprawę, że poszczególni kursanci znajdują się na różnych poziomach posługiwania się językiem obcym. Dlatego masz do wyboru naukę angielskiego online z lektorem polskojęzycznym bądź native speakerem. W każdym przypadku z pewnością pogłębisz swoją dotychczasową wiedzę i operowanie językiem. W efekcie, w trakcie trwania kursu, może zmienić się Twoja przynależność do danej grupy. Nauka angielskiego online z lektorem daje Ci również możliwość interakcji w czasie rzeczywistym z prowadzącym – z chęcią odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wszelkie wątpliwości, a także wyjaśnię nie do końca zrozumiałe kwestie. Nie zwlekaj, zdecyduj się już dziś na naukę angielskiego przez Internet i rozwijaj swoje kompetencje językowe!

Informacje o kursie

Na moich kursach przede wszystkim:

A poza tym:

Organizacja kursu

Całoroczny (rok szkolny) kurs angielskiego w grupie online Business English dla zabieganych w kameralnym gronie max. 4 osób:

Zajęcia online w aplikacji Zoom

wszystkie poziomy (od A1 do C1)

ogólna tematyka biznesowa (zarządzanie, finanse, marketing, itp.)

materiały w formie pdf (opcjonalnie podręcznik do zakupienia we własnym zakresie)

z lektorem polskim lub native speakerem

w kameralnym gronie max. 4 osób w grupie

36 spotkań według kalendarza roku szkolnego

spotkania 1 raz w tygodniu po 60 minut

start w połowie września

Sprawdź szczegóły

Wybierz termin dla siebie

Terminy kursów są ustalane w czerwcu, do tego czasu możesz zgłosić swoją propozycję terminów, które najbardziej Ci pasują (kontakt). Godziny mogą minimalnie ulec zmianie na prośbę uczestników (korekta godzin nie później niż do 30 września)

Terminy na rok 2021/2022

grupa A1 poniedziałek 12.00-13.00
grupa A2 wtorek 12.00 – 13.00
grupa B1 poniedziałek 18.00-19.00 lub wtorek 20.00 – 21.00
grupa B2 środa 17.00 – 18.00 lub czwartek 12.00-13.00
grupa C1 piątek 14.00-15.00

Cena: 2691 zł (2 semestry)
Płatność miesięczna – 9 x 299 zł – pierwsza rata przy zapisie, ostatnia do 30 maja,
Przy zapisie do 30 czerwca dostajesz zniżkę 50% na pierwszy miesiąc kursu

I rata

do 30.06

I rata

do 15.09

II rata

do 15 października

III rata

do 15 listopada

IV rata

do 15 grudnia

V rata

do 15 stycznia

149 zł299 zł299 zł299 zł299 zł299 zł

VI rata

do 15 lutego

VII rata

do 15marca

VIII rata

do 15 kwietnia

IX rata

do 15 maja

 
299 zł299 zł299 zł299 zł

Zapisz się na zajęcia

Skontaktuj się w celu zarezerwowania zajęć.

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
  Click outside to hide the compare bar
  Compare