E-dziennik, czyli CRM do monitorowania kursów angielskiego

E-dziennik, czyli CRM do monitorowania kursów angielskiego

E-dziennik to narzędzie udostępniane bezpłatnie, które ułatwi nie tylko naukę języka angielskiego, ale i naszą współpracę. Jest to internetowy system do monitorowania i zarządzania kursami, dzięki któremu kontrola nad kursami i płatnościami staje się o wiele łatwiejsza. Jeśli więc lubisz mieć kontrolę nad swoją edukacją lub rozwojem pracowników Twojej firmy, to narzędzie przyniesie Ci wiele korzyści.

Do czego służy e-dziennik?

 1. Uczestnicy kursu otrzymują pełną kontrolę nad realizacją programu – po każdych zajęciach lektor opisuje szczegóły lekcji i pracy domowej. W każdym momencie możecie Państwo zajrzeć na swoje konto aby:
  • zobaczyć co się działo na poprzednich lekcjach i jaka jest praca domowa (szczególnie przydatne dla osób nieobecnych na zajęciach).
  • monitorować swoją frekwencję na zajęciach.
  • kontaktować się z lektorem lub szkołą – nie trzeba znać /pamiętać adresu mailowego, wystarczy utworzyć wiadomość i wybrać osoby z książki adresowej.
  • monitorować oceny – np. jak poszedł ostatni test.
  • podejść do testu sprawdzającego postępy w nauce –  jeśli ktoś nie pisał testu z powodu nieobecności, może to zrobić przez platformę w każdej chwili. Wystarczy poprosić lektora o udostępnienie go na koncie.
  • przeprowadzić lekcje online indywidualnie lub w grupie – poprzez dołączenie do lekcji na platformie Zoom jednym kliknięciem, jeśli np. uczestnicy są w różnych częściach kraju lub nawet świata… Wystarczy kliknąć dołącz, nie trzeba szukać linków ani haseł do Zooma.
 2. Koordynator Szkoleń (w przypadku szkoleń firmowych) otrzymuje dane do konta firmowego, gdzie znajdują się informacje o wszystkich grupach (terminy spotkań, lektor prowadzący, lista uczestników, frekwencja, realizacja godzin, oceny poszczególnych osób) oraz w każdej chwili może wygenerować raporty grup i kursantów.
 3. Dostępna również mobilna aplikacja dla słuchaczy – zainstaluj na swojej komórce „Langlion for students” i dołącz do lekcji gdziekolwiek jesteś, (w biurze, na autostradzie, na parkingu, czy w ogrodzie). Pamiętaj tylko, by zabrać ze sobą słuchawki, by nie przeszkadzać innym. Mobilna aplikacja dla naszych słuchaczy pozwala monitorować cały proces nauki pod kątem organizacji zajęć, ocen, testów czy frekwencji. Już nie musisz się martwić o sprawy organizacyjne, czy logistyczne. Wystarczy, że pobierzesz aplikację i wszystkie informacje i linki będziesz mieć w zasięgu swojego „palca”.

Jeden login, jedno hasło – prosty dostęp do całego kursu angielskiego online

Dowiedz się więcej o moich kursach