Angielski dla firm – Busy English

Angielski dla firm – Busy English

Inwestuj w swoich pracowników i zdobywaj nowe rynki!
Angielski dla firm to szkolenia szyte na miarę potrzeb Twojej firmy i branży.

Pracujesz w firmie w Warszawie? Opiekujesz się liczną grupą pracowników? Na pewno chcesz, aby osoby zatrudnione w Twojej firmie miały odpowiednie kwalifikacje zawodowe i duże doświadczenie w branży. Tylko, że te osoby będą chciały czegoś więcej od firmy niż pensja na koncie co miesiąc. Jak ich zatrzymasz?

Po pierwsze, jak zapewne wiesz, bardzo ważnym czynnikiem motywacyjnym dla pracowników jest rozwój osobisty. Dlatego chętnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach. Czemu zatem nie zaproponować im kursów języka angielskiego? Kurs Angielski dla Firm będzie dla nich furtką do rozwoju swoich umiejętności komunikacyjnych z klientem zagranicznym a co za tym idzie lepszych relacji i wyników sprzedażowych firmy.

Po drugie, ważny jest też cel szkoleń w których uczestniczą. Każdy uczestnik powinien być zmotywowany do pracy i do nauki. Jeśli więc widzą postępy w swoim zachowaniu, w pracy, lub czują, że to szkolenie ułatwia im życie czy pracę, będą chętniej w nich uczestniczyć. Jednak potrzebny jest tutaj dobry motywator i powód samej nauki. Nauka języka angielskiego ułatwi pracę w międzynarodowym środowisku, przełamie bariery językowe i kulturowe.

Najważniejsze jest by pracownicy byli skuteczni w swoich działaniach. Od dawna wiadomo, że pracownik szkolony to pracownik skuteczny. Jednak, aby być skutecznym, trzeba posiadać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale trzeba umieć ją wdrożyć w praktyce. Pracownicy firm, które inwestują w ich rozwój, są zaangażowani w swoją pracę i podwyższają swoje kwalifikacje, a zatem pracują na profesjonalizm i prestiż całej firmy.

Bo każda inwestycja musi się zwrócić!

CENA: Wycena przygotowywana jest indywidualnie pod klienta

Biznesowy angielski online – podszlifuj język w zakresie biznesu

W pracy potrzebna Ci biegła znajomość języka angielskiego? Masz już podstawy, ale gdy przychodzi co do czego, brakuje Ci branżowego słownictwa, które mógłbyś wykorzystywać w trakcie wykonywania obowiązków? W takim razie wybierz biznesowy angielski online. Oferowany przeze mnie kurs zostanie opracowany w taki sposób, aby Ci pomóc. Skupimy się na tematyce ogólnobiznesowej, poruszając zagadnienia istotne w branży finansowej, marketingu czy zarządzaniu. W razie potrzeby poszerzymy je o słownictwo, które będzie Cię dodatkowo interesowało.

 

 

Aplikacja E-dziennik

Platforma Langlion to narzędzie dostępne na stronie www, jak i w aplikacji „Langlion for Students” na komórki. Przyniesie ono Państwu wiele korzyści.

Do czego służy e-dziennik?

Uczestnicy kursów Angielski dla firm „Busy English” otrzymują pełną kontrolę nad realizacją programu w e-dzienniku, gdzie po każdych zajęciach lektor opisuje szczegóły lekcji i dołącza ewentualne materiały do pobrania. W każdym momencie kursanci mogą:

zobaczyć co się działo na poprzednich lekcjach, i jaka jest praca domowa (szczególnie przydatne dla osób nieobecnych na zajęciach).

pobrać materiały zrealizowane na zajęciach – można wtedy iść na następną lekcję bez stresu, że „nie wiem co było ostatnio”.

monitorować swoją frekwencję na zajęciach.

kontaktować się z lektorem lub szkołą – nie trzeba znać /pamiętać adresu mailowego, wystarczy utworzyć wiadomość i wybrać osoby z książki adresowej.

monitorować oceny – np. jak poszedł ostatni test.

ponadto, jeśli ktoś nie pisał testu z powodu nieobecności, może to zrobić przez platformę w każdej chwili. Wystarczy poprosić lektora o udostępnienie go na koncie.

oraz przeprowadzić lekcje online w grupie maksymalnie do 6 osób– poprzez połączenie się za pomocą tzw. „wirtualnej klasy” z lektorem – jeśli np. uczestnicy są w różnych częściach kraju lub nawet świata.

Z drugiej strony, Koordynator Szkoleń otrzymuje dane do konta firmowego, gdzie znajdują się informacje o wszystkich grupach (terminy spotkań, lektor prowadzący, lista uczestników, frekwencja, realizacja programu, oceny poszczególnych osób) oraz w każdej chwili można wygenerować raporty grup i kursantów.

Dostępna jest również mobilna aplikacja dla słuchaczy do zainstalowania na komórce „Langlion for students”.

Możesz ją pobrać z Google Play lub Apple store

Mobilna aplikacja dla naszych słuchaczy pozwala monitorować cały proces nauki pod kątem organizacji zajęć, ocen, testów czy frekwencji. Wystarczy, pobrać aplikację na komórkę i wszystkie informacje będą w zasięgu „palca”.

Audyt językowy

Szkoła „Marta Pałczyńska Angielski W Pracy” jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global, oferującym obiektywne testy poziomujące m.in. z języka angielskiego w środowisku pracy. Organizujemy sesje egzaminacyjne na życzenie klienta.

Przede wszystkim, Egzamin TOEIC® (Test of English for International Communication) jest obecnie najbardziej popularnym testem na świecie, sprawdzającym znajomość języka angielskiego dla firm. Wybierany jest przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

Co istotne, egzamin ten zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania, mówienia i pisania. To bardzo dobre narzędzie motywujące pracowników do podwyższania swoich umiejętności, a jednocześnie kontroli dla działu HR, dzięki któremu można ustalić cele do osiągnięcia dla każdego pracownika.

Dodatkową zaletą egzaminu jest to, że każdy dostaje ten sam test niezależnie od poziomu zaawansowania znajomości języka angielskiego. To egzamin określa poziom znajomości języka danej osoby według skali poziomów Rady Europy (A1 – C1), a wyniki są znane w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

Co więcej, egzamin TOEIC® może zostać przeprowadzony na żądanie, w dowolnie wybranym terminie dla dowolnej liczby osób lub na sesjach otwartych 1 raz w miesiącu.

Egzamin podzielony jest na 2 moduły:

Dla osób na niższych poziomach zaawansowania (A1 – B1) można przeprowadzić sesję egzaminu TOEIC Bridge (tylko Listening and Reading). Jest to odpowiednik głównego egzaminu TOEIC® na niższym poziomie.

Istotną sprawą jest również to, że wszyscy zdający otrzymują certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka angielskiego oraz raport wyników, który opisuje poszczególne umiejętności zdającego. Dzięki temu zdający mają wytyczoną ścieżkę dalszego rozwoju.

Tematyka kursów Angielski dla firm Busy English

Tematyka szkoleń Angielski dla firm „Busy English” jest ustalana z uczestnikami kursów i koordynatorami, Może być mieszanką poniższych tematów:

General Business English – dla osób, które chcą wzbogacić słownictwo biznesowe z różnych dziedzin, dla menadżerów, pracowników sekretariatu, obsługi klienta, itp.

English for HR – dla osób zajmujących się działem HR,

English for Customer Service – dla osób pracujących z międzynarodowym klientem,

English for Marketing – dla osób pracujących w dziale marketingu, reklamy

English for Finance, Banking – dla bankowców, finansistów, ekonomistów,

English for Engineering – dla architektów, inżynierów, mechaników, techników,

English for Sales & Purchasing – dla sprzedawców, dyrektorów ds. kluczowych klientów,

English for Job Interviews – dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych, poszukujących pracy.

English for Lawyers – dla prawników, adwokatów, radców prawnych, notariuszy,

English for IT – dla informatyków, i osób pracujących przy tworzeniu stron internetowych, administratorów baz danych, itp.

Moi klienci

Firmy, które nam zaufały

Firmy i korporacje które mi zaufały to m.in. A&D Pharma Poland Sp. z o.o., AASA Polska S.A., Akademia Komputerowa STEP sp. z o.o., CODE APPS Michał Molenda, Dotykacka Polska Sp. z o.o., Fire Media Interactive LTD, FUSTE Polska Sp z o.o., Grupa KDM Sp. z.o.o. Health and Beauty Media Sp. z o.o., OKRE Development Sp. z o.o., Onebrand Trading Limited S.K.A., Plagiat.pl Sp z o.o., Silliker Polska Sp. z o.o., SP Invest DVE Sp. z o.o. Sp.k.

Wśród moich słuchaczy znajdują się pracownicy międzynarodowych korporacji, takich jak Polkomtel, Orange, Play, Polfa SA, Tetrapak, ETOL Polska, Fomar Borg Automotive S.A., Raiffeissen Polbank, Saint Gobain – PAM, oraz Gaz System, PKP Intercity i wielu innych. LINKLATERS C. WISNIEWSKI I WSPÓLNICY Sp. K., EcoVadis Sp. z .o.o.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz w celu otrzymania oferty

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
  Click outside to hide the compare bar
  Compare