Angielski dla firm – Busy English

Angielski dla firm – Busy English

Inwestuj w swoich pracowników i zdobywaj nowe rynki!
Angielski dla firm to szkolenia szyte na miarę potrzeb Twojej firmy i branży.

Pracujesz w firmie w Warszawie? Opiekujesz się liczną grupą pracowników? Na pewno chcesz, aby osoby zatrudnione w Twojej firmie miały odpowiednie kwalifikacje zawodowe i duże doświadczenie w branży. Tylko, że te osoby będą chciały czegoś więcej od firmy niż pensja na koncie co miesiąc. Jak ich zatrzymasz?

Po pierwsze, jak zapewne wiesz, bardzo ważnym czynnikiem motywacyjnym dla pracowników jest rozwój osobisty. Dlatego chętnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach. Czemu zatem nie zaproponować im kursów języka angielskiego? Kurs Angielski dla Firm będzie dla nich furtką do rozwoju swoich umiejętności komunikacyjnych z klientem zagranicznym a co za tym idzie lepszych relacji i wyników sprzedażowych firmy.

Po drugie, ważny jest też cel szkoleń w których uczestniczą. Każdy uczestnik powinien być zmotywowany do pracy i do nauki. Jeśli więc widzą postępy w swoim zachowaniu, w pracy, lub czują, że to szkolenie ułatwia im życie czy pracę, będą chętniej w nich uczestniczyć. Jednak potrzebny jest tutaj dobry motywator i powód samej nauki. Nauka języka angielskiego ułatwi pracę w międzynarodowym środowisku, przełamie bariery językowe i kulturowe.

Najważniejsze jest by pracownicy byli skuteczni w swoich działaniach. Od dawna wiadomo, że pracownik szkolony to pracownik skuteczny. Jednak, aby być skutecznym, trzeba posiadać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale trzeba umieć ją wdrożyć w praktyce. Pracownicy firm, które inwestują w ich rozwój, są zaangażowani w swoją pracę i podwyższają swoje kwalifikacje, a zatem pracują na profesjonalizm i prestiż całej firmy.

Bo każda inwestycja musi się zwrócić!

CENA: Wycena przygotowywana jest indywidualnie pod klienta

Biznesowy angielski online – podszlifuj język w zakresie biznesu

W pracy potrzebna Ci biegła znajomość języka angielskiego? Masz już podstawy, ale gdy przychodzi co do czego, brakuje Ci branżowego słownictwa, które mógłbyś wykorzystywać w trakcie wykonywania obowiązków? W takim razie wybierz biznesowy angielski online. Oferowany przeze mnie kurs zostanie opracowany w taki sposób, aby Ci pomóc. Skupimy się na tematyce ogólnobiznesowej, poruszając zagadnienia istotne w branży finansowej, marketingu czy zarządzaniu. W razie potrzeby poszerzymy je o słownictwo, które będzie Cię dodatkowo interesowało.

Aplikacja E-dziennik

Platforma Langlion to narzędzie dostępne na stronie www, jak i w aplikacji „Langlion for Students” na komórki. Przyniesie ono Państwu wiele korzyści.

Do czego służy e-dziennik?

Uczestnicy kursów Angielski dla firm „Busy English” otrzymują pełną kontrolę nad realizacją programu w e-dzienniku, gdzie po każdych zajęciach lektor opisuje szczegóły lekcji i dołącza ewentualne materiały do pobrania. W każdym momencie kursanci mogą:

zobaczyć co się działo na poprzednich lekcjach, i jaka jest praca domowa (szczególnie przydatne dla osób nieobecnych na zajęciach).
pobrać materiały zrealizowane na zajęciach – można wtedy iść na następną lekcję bez stresu, że „nie wiem co było ostatnio”.
monitorować swoją frekwencję na zajęciach.
kontaktować się z lektorem lub szkołą – nie trzeba znać /pamiętać adresu mailowego, wystarczy utworzyć wiadomość i wybrać osoby z książki adresowej.
monitorować oceny – np. jak poszedł ostatni test.
ponadto, jeśli ktoś nie pisał testu z powodu nieobecności, może to zrobić przez platformę w każdej chwili. Wystarczy poprosić lektora o udostępnienie go na koncie.
oraz przeprowadzić lekcje online w grupie maksymalnie do 6 osób– poprzez połączenie się za pomocą tzw. „wirtualnej klasy” z lektorem – jeśli np. uczestnicy są w różnych częściach kraju lub nawet świata.

Z drugiej strony, Koordynator Szkoleń otrzymuje dane do konta firmowego, gdzie znajdują się informacje o wszystkich grupach (terminy spotkań, lektor prowadzący, lista uczestników, frekwencja, realizacja programu, oceny poszczególnych osób) oraz w każdej chwili można wygenerować raporty grup i kursantów.

Dostępna jest również mobilna aplikacja dla słuchaczy do zainstalowania na komórce „Langlion for students”.

Możesz ją pobrać z Google Play lub Apple store

Mobilna aplikacja dla naszych słuchaczy pozwala monitorować cały proces nauki pod kątem organizacji zajęć, ocen, testów czy frekwencji. Wystarczy, pobrać aplikację na komórkę i wszystkie informacje będą w zasięgu „palca”.

Audyt językowy

Szkoła „Marta Pałczyńska Angielski W Pracy” jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global, oferującym obiektywne testy poziomujące m.in. z języka angielskiego w środowisku pracy. Organizujemy sesje egzaminacyjne na życzenie klienta.

Przede wszystkim, Egzamin TOEIC® (Test of English for International Communication) jest obecnie najbardziej popularnym testem na świecie, sprawdzającym znajomość języka angielskiego dla firm. Wybierany jest przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

Co istotne, egzamin ten zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania, mówienia i pisania. To bardzo dobre narzędzie motywujące pracowników do podwyższania swoich umiejętności, a jednocześnie kontroli dla działu HR, dzięki któremu można ustalić cele do osiągnięcia dla każdego pracownika.

Dodatkową zaletą egzaminu jest to, że każdy dostaje ten sam test niezależnie od poziomu zaawansowania znajomości języka angielskiego. To egzamin określa poziom znajomości języka danej osoby według skali poziomów Rady Europy (A1 – C1), a wyniki są znane w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

Co więcej, egzamin TOEIC® może zostać przeprowadzony na żądanie, w dowolnie wybranym terminie dla dowolnej liczby osób lub na sesjach otwartych 1 raz w miesiącu.

Egzamin podzielony jest na 2 moduły:

Dla osób na niższych poziomach zaawansowania (A1 – B1) można przeprowadzić sesję egzaminu TOEIC Bridge (tylko Listening and Reading). Jest to odpowiednik głównego egzaminu TOEIC® na niższym poziomie.

Istotną sprawą jest również to, że wszyscy zdający otrzymują certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka angielskiego oraz raport wyników, który opisuje poszczególne umiejętności zdającego. Dzięki temu zdający mają wytyczoną ścieżkę dalszego rozwoju.

Używaj angielskiego w komunikacji biznesowej

To niezwykle profesjonalne, a czasami wręcz niezbędne. W biznesie, w kontaktach międzynarodowych, nie chodzi tylko o porozumiewanie się, ale również o budowanie wizerunku. W tym przypadku jak Cię słyszą, tak Cię odbierają. Ważne jest nie tylko co, ale jak mówisz. Jeżeli Twoje środowisko pracy to ludzie „pod krawatami”, miejsce, gdzie wymaga się grzeczności, a luźna atmosfera nie wchodzi w grę, biznesowy angielski ze swoimi formalnymi zwrotami jest wręcz koniecznością. Oczywiście uwzględnić należy, że każda z branż ma swoją specyfikę i charakterystyczne słownictwo.

Kurs biznesowego angielskiego online to świetne rozwiązanie dla ludzi z wielu branż. Lekcje prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę są niejako treningiem przed prezentacją, konferencją, czy spotkaniem, które odbywają się często poprzez internet. Znajomość Business English obejmuje te same umiejętności co General English, czyli pisanie, czytanie, mówienie rozumienie ze słuchu. Te dwa ostatnie szczególnie ważne są w komunikacji biznesowej online.

Biznesowy angielski – dla osób indywidualnych oraz grup

Program nauczania nie jest jednak sztywny, ale dostosowany do wymagań klienta i poszczególnej branży. Zdalna nauka to oszczędność czasu i czasami większe oraz szybsze efekty. Pamiętać należy również, że osiągnięcie biegłości w zakresie słownictwa zawodowego wymaga ciągłego doskonalenia się. Nasze kursy biznesowego angielskiego online są dogodną formą kształcenia zarówno dla indywidualnych osób, jak i małych grup.

Używając fraz z obszaru biznesowego, nie tylko mamy pewność, że zostaniemy dobrze zrozumiani, ale i nasza wiarygodność też będzie większa. Stosowanie angielskiego biznesowego świadczy o profesjonalizmie i po prostu się opłaca.

Mówimy “językiem korzyści”

Sami jesteśmy przedsiębiorcami, dlatego biznesowy angielski online opieramy na języku korzyści. W trakcie nauki porzucamy skostniałe schematy znane ze szkolnych ław. Zamiast nich stawiamy na metody znacznie bardziej atrakcyjne, a jednocześnie o wiele skuteczniejsze. Nasi instruktorzy nie są ograniczeni rygorystycznymi zasadami, kreatywnie poszukują metod najlepiej dostosowanych do konkretnej grupy. Za sprawą indywidualnego podejścia, staramy się zarazić uczestników naszą pasją do języków obcych. Uświadamiamy im, jak wiele korzyści wynika z poszerzenia lingwistycznych umiejętności. Dzięki temu łatwiej o motywację do nauki, a i efekty są często szybciej zauważalnie. Nasi instruktorzy niezależnie od wybranej drogi zawsze skrupulatnie realizują założenia programowe. Przekazują niezbędne słownictwo oraz podstawy gramatyki niezbędne w danej branży.

Czas to pieniądz. Nauka online się opłaca.

Czasy, gdy dojechanie na zajęcia językowe zabierało dziesiątki minut odeszły już w zapomnienie. Dziś, zamiast martwić się o rozkład jazdy autobusów lub stresować się, podczas stania w korku, można zdecydować się na oferowany przez nas biznesowy angielski online. Nauka przez Internet zapewnia wiele korzyści. Po pierwsze oszczędzamy wspomniany już czas. Po drugie w zajęciach można uczestniczyć z dowolnego miejsca, dzięki czemu łatwiej godzić życie zawodowe z obowiązkami społecznymi, czy też po prostu życiem prywatnym. Dodatkowo wirtualne sesje pozwalają ograniczyć stres, jaki towarzyszy nauce. Wybór komfortowej dla siebie przestrzeni ułatwia sprawniejsze chłonięcie wiedzy oraz utrwalanie materiałów. Jednocześnie kontakt z instruktorem pozostaje tak samo łatwy jak podczas zajęć na żywo w sali lekcyjnej.

Tematyka kursów Angielski dla firm Busy English

Tematyka szkoleń Angielski dla firm „Busy English” jest ustalana z uczestnikami kursów i koordynatorami, Może być mieszanką poniższych tematów:

General Business English – dla osób, które chcą wzbogacić słownictwo biznesowe z różnych dziedzin, dla menadżerów, pracowników sekretariatu, obsługi klienta, itp.
English for HR – dla osób zajmujących się działem HR,
English for Customer Service – dla osób pracujących z międzynarodowym klientem,
English for Marketing – dla osób pracujących w dziale marketingu, reklamy
English for Finance, Banking – dla bankowców, finansistów, ekonomistów,
English for Engineering – dla architektów, inżynierów, mechaników, techników,
English for Sales & Purchasing – dla sprzedawców, dyrektorów ds. kluczowych klientów,
English for Job Interviews – dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych, poszukujących pracy.
English for Lawyers – dla prawników, adwokatów, radców prawnych, notariuszy,
English for IT – dla informatyków, i osób pracujących przy tworzeniu stron internetowych, administratorów baz danych, itp.

Moi klienci

Firmy, które nam zaufały

Firmy i korporacje które mi zaufały to m.in. A&D Pharma Poland Sp. z o.o., AASA Polska S.A., Akademia Komputerowa STEP sp. z o.o., CODE APPS Michał Molenda, Dotykacka Polska Sp. z o.o., Fire Media Interactive LTD, FUSTE Polska Sp z o.o., Grupa KDM Sp. z.o.o. Health and Beauty Media Sp. z o.o., OKRE Development Sp. z o.o., Onebrand Trading Limited S.K.A., Plagiat.pl Sp z o.o., Silliker Polska Sp. z o.o., SP Invest DVE Sp. z o.o. Sp.k.

W całej mojej karierze uczyłam pracowników międzynarodowych korporacji, takich jak Polkomtel, Orange, Play, Polfa SA, Tetrapak, ETOL Polska, Fomar Borg Automotive S.A., Raiffeissen Polbank, Saint Gobain – PAM, oraz Gaz System, PKP Intercity, EcoVadis Sp. z .o.o.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz w celu otrzymania oferty