fbpx

Moje Motto:

„Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn.” Benjamin Franklin

Moja szkoła angielskiego to kurs angielskiego biznesowego dla firm, angielski w grupach, angielski indywidualnie – tam, gdzie Ci wygodnie:  online, w Twoim domu, lub w Twoim biurze w Warszawie

Idealny kurs angielskiego dla Ciebie

Aby zapisać się na odpowiedni kurs angielskiego biznesowego poświęć kilka chwil i wykonaj test, wypełnij ankietę i zostaw do siebie kontakt, a ja przedstawię Ci najlepszą opcję. Jeśli jednak nie masz ochoty lub czasu na wypełnianie testu i ankiety, po prostu zadzwoń lub opisz swoją sytuację w mailu do mnie a postaram się spełnić Twoje oczekiwania.

1. BEZPŁATNIE sprawdź swój dotychczasowy poziom zaawansowania.

    Opcja 1Test poziomujący TOEIC  – rozwiąż test zupełnie za darmo. Ten test zajmie Ci około 1,5 h – składa się z części Listening (słuchanie) oraz Reading (czytanie). Jest dłuższy, dzięki temu dokładniejszy. Polecam go osobom, które już posługują się językiem co najmniej komunikatywnie (od poziomu B1).

    Opcja 2: Rozwiąż krótszy  test poziomujący gramatyczno-leksykalny (max. 30 minut), który składa się ze 100 pytań jednokrotnego wyboru.

Jeśli chcesz uczyć się od podstaw, przejdź od razu do kroku 2.

2. Wypełnij ankietę potrzeb

Odpowiedz tutaj na kilka pytań, abym mogła Ci zaoferować kurs angielskiego biznesowego na najwyższym poziomie i w dopasowanych terminach. Postaraj się odpowiedzieć na wszystkie pytania ze starannością.

3. Poczekaj na moją propozycję lub skontaktuj się od razu

Jeśli wypełniłeś ankietę z kroku 2., skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 h (w dni robocze) i zaproponuję najlepszy kurs angielskiego biznesowego dla Ciebie.

W tzw. międzyczasie przeczytaj Regulamin kursów językowych, gdyż poproszę Cię o jego akceptację i podpisanie przed rozpoczęciem kursu. Zapoznaj się też z Polityką Prywatności, ponieważ dbam o Twoje dane osobowe.

Możesz od razu sprawdzić dostępne terminy na zajęcia indywidualne, jeśli takie Cię interesują.

Jeśli nie chcesz czekać na kontakt z mojej strony, zadzwoń do mnie a przedstawię Ci najlepsze rozwiązania podczas rozmowy.

Moja oferta

Rodzaje zajęć

Indywidualne

Zajęcia angielskiego biznesowego 1 na 1 z lektorem polskim lub native speakerem prowadzone są zarówno online jak i w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Warszawy, w dopasowanych do Ciebie terminach.  

W grupie

Kurs angielskiego biznesowego w małych grupach 4-6 osób z lektorem polskim lub native speakerem. Zajęcia prowadzone są online oraz w ramach oferty dedykowanej w siedzibie Twojej firmy.

Stacjonarne

Kurs angielskiego biznesowego indywidualne jak i w grupie prowadzone w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Warszawy. Może to być twoje biuro, dom lub kawiarnia.

Online

Kurs angielskiego biznesowego indywidualne i w grupie prowadzony na platformie e-learningowej Langlion (tu masz dostęp do e-dziennika z wszystkimi niezbędnymi informacjami o kursie), Zoom lub Skype.

szkolenia dla firm

Kompleksowa oferta szkoleń dedykowanych dla firm i instytucji, chcących zainwestować w szkolenia swoich pracowników. Szkolenia prowadzone w siedzibie klienta w Warszawie lub online.

kursy całoroczne

Całoroczny kurs angielskiego biznesowego
w grupie, na każdym poziomie. Stawiamy na komunikację. Tematyka zajęć obejmuje zagadnienia takie jak zarządzanie, finanse, marketing, sprzedaż, itp.

Program kursu przygotowany indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb i umiejętności. Elastyczny system spotkań, w dogodnym miejscu, na żywo lub online.

WAKACJE

Mini-kurs wakacyjny skupiający się na rozwijaniu umiejętności swobodnej konwersacji w kontekście biznesu. Tematyka ogólno-biznesowa, negocjacje, dyskusje, prezentacje. Poziomy od B1.

Mini-kurs wakacyjny skupiający się na poprawności gramatycznej. Powtórka form i struktur najczęściej używanych w komunikacji biznesowej, ćwiczona w konwersacjach oraz formach pisemnych.

Nie czekaj dłużej ! Skontaktuj się dziś !

Kurs angielskiego biznesowego metodą komunikatywną to gwarancja szybkich postępów i sukcesu dzięki pełnemu zaangażowaniu lektora
i klienta.