Fotorelacja z dnia otwartego 2019 - konwersacje i mrożona kawa

Fotorelacja z dnia otwartego 2019 – konwersacje i mrożona kawa

studenci szkoły angielski w pracy

W niedzielę 1 września 2019 r. oraz w sobotę 7 września odbyły się Dni Otwarte w naszej szkole na Bartoszka 2. Było gorąco nie tylko na zewnątrz (ponad 30 st. Celsjusza), ale i w środku. Nasi kursanci fantastycznie dyskutowali po angielsku mimo, że uczestniczą w różnych kursach i nie koniecznie znali się wcześniej. Lektorzy świetnie moderowali konwersacje, a nasi kursanci dali nam dużo dobrej energii na cały rok.

Po co cały ten ambaras?

Naszym celem jest i zawsze będzie zaoferować naszym klientom przede wszystkim szansę swobodnej konwersacji w naturalnym środowisku (nielekcyjnym). Dlatego aranżujemy sytuacje, gdzie trzeba użyć angielskiego, żeby się przedstawić, poznać drugą osobę, i powiedzieć o sobie parę słów, albo zadać pytania innym. Każdy w ten sposób może się wypowiedzieć na swój temat, a nawet zareklamować swoje usługi i poznać lepiej swoich sąsiadów.

Zgodnie z naszym mottem „Powiedz mi a zapomnę, naucz mnie a zapamiętam, zaangażuj mnie a się nauczę” staramy się angażować naszych klientów w konwersacje o wszystkim, gdziekolwiek jesteśmy. Przy tej okazji rozwijamy słownictwo oraz poprawność gramatyczną wypowiedzi.

Takie spotkania są naturalną życiową sytuacją, w której powinniśmy potrafić się odnaleźć i móc swobodnie porozmawiać na różne tematy (od small talku do twardego biznesu). I po to właśnie jesteśmy – żeby pomóc Wam, drodzy kursanci, osiągnąć płynność i poprawność w komunikacji po angielsku. Dzięki temu konferencje, targi, czy inne biznesowe spotkania nie będą już stanowiły źródła stresu czy braku snu. Będą przećwiczone i oswojone. Sprawdź dlaczego warto uczyć się z nami online.

Były też konwersacje w grupie i indywidualnie.

Zobaczcie sami – poniżej fotorelacja.

Część tych pyszności widocznych na zdjęciach została w dużej mierze przygotowana przez naszych kursantów. Agnieszce z grupy Michała dziękujemy za przepyszną bezę z owocami oraz pana cotta. Zdjęcia z wydarzenia zostały zrobione przez Mateusza, partnera naszej kursantki i profesjonalnego fotografa.

Dziękujemy za zaangażowanie w konwersacje po angielsku

Bardzo dziękujemy za przybycie i bardzo ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć ciepłą, domową atmosferę i klimat do wspólnej nauki. Dziękujemy także za możliwość bycia wśród Was i spędzenia cudownego i owocnego czasu. Będzie nam ogromnie miło, jeśli na następnym spotkaniu zbierzemy się w jeszcze większym gronie.

To nie była pierwsza taka okazja.

W zeszłych latach byliśmy w pubie, czy nawet na tarasie widokowym Pałacu Kultury nocą. Tam oglądaliśmy pięknie oświetloną Warszawę, prowadziliśmy swobodne rozmowy po angielsku, przy okazji poznając słownictwo związane z miejscem wydarzenia i pracując nad poprawnością. To nie była typowa lekcja jakich dużo. To były wspaniałe konwersacje z ciekawymi ludźmi, poznaliśmy się od trochę innej strony niż na zajęciach. Dzięki temu nasi klienci zintegrowali się i chętniej przychodzą na zajęcia i uczą się w świetnej atmosferze.

Co w nadchodzącym roku?

W kolejnych latach mamy w planach kolejne spotkania na terenie Warszawy. Pomysłów jest wiele, dlatego jeśli nie udało Ci się dotrzeć do nas na Dzień Otwarty, masz jeszcze szansę dołączyć do naszego grona. Wystarczy, że będziesz śledzić nasze losy na FacebookuInstagramie, czy LinkedIn. Zachęcam do zapisania się na newsletter, gdzie będziemy informować bezpośrednio o naszych wydarzeniach a do tego otrzymasz bezpłatne mini lekcje angielskiego biznesowego.

Zapisz się na nasz newsletter już teraz

Oprócz zapowiedzi aktualnych wydarzeń, otrzymasz dawkę angielskiego gratis.