Wakacyjny kurs angielskiego

Wakacyjne konwersacje online

Jeśli czujesz, że brakuje Ci angielskich słów, nie zawsze wiesz co powiedzieć lub jak to powiedzieć po angielsku, zapraszam na Wakacyjne Konwersacje z j. angielskiego, czyli 16 spotkań online po 60 minut w wakacje, w trakcie których poprawisz płynność i poprawność w rozmowie po angielsku, a także utrwalisz słownictwo ogólne i biznesowe. Porozmawiamy o życiu, biznesie, wakacjach i innych tematach. Tematy dobierzemy do Twoich zainteresowań i potrzeb językowych.

Rozgadaj się po angielsku w wakacje. Pomogę Ci zdobyć pewność siebie w rozmowie po angielsku!!!

Czujesz, że dużo rozumiesz po angielsku, ale mówienie po angielsku sprawia Ci więcej trudności? Czasami brakuje Ci słów, gdy próbujesz się wypowiedzieć po angielsku? Czy zdarza Ci się nie wiedzieć, co powiedzieć lub jak to właściwie ująć?

Nasz kurs “Wakacyjne konwersacje po angielsku” został stworzony specjalnie dla Ciebie! Skupiamy się tutaj przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności swobodnej konwersacji w języku angielskim, utrwalaniu struktur i słownictwa używanego podczas mówienia, a także doskonaleniu, między innymi, wyrażania opinii, zgody/niezgody, umiejętności negocjacji, czy prezentacji.
Dzięki temu kursowi Twoje rozmowy z międzynarodowymi partnerami i klientami staną się o wiele łatwiejsze i bardziej efektywne.
Zacznij mówić po angielsku płynnie już od pierwszego spotkania!

Lipiec i sierpień to bardzo dobry czas na luźne konwersacje, bez stresu, żmudnych ćwiczeń gramatycznych, w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze – czysta przyjemność rozmowy z drugim człowiekiem po angielsku.

Ruszamy już w pierwszym tygodniu lipca.

CENA REGULARNA: 720 zł

EARLY BIRDS: Zapisy do 31 maja = 576 zł (-20% od ceny regularnej)

Informacje o kursie

Zmagasz się z wyzwaniami podczas rozmów po angielsku? Brakuje Ci pewności siebie, gdy próbujesz się wypowiedzieć, a słówka i zwroty umykają Ci w kluczowych momentach? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie – zapraszamy na intensywny kurs “Wakacyjne Konwersacje z Języka Angielskiego” online, składający się z 16 spotkań po 60 minut podczas wakacyjnych miesięcy (lipiec i sierpień).

Nasze zajęcia skupią się na eliminowaniu Twojej bariery językowej i wzmocnieniu Twojej pewności siebie w rozmowie po angielsku. Od sytuacji wakacyjnych (w hotelu, na lotnisku, czy w restauracji) po kwestie biznesowe (small talk, rozmowa telefoniczna, negocjacje, maile) – nasz kurs obejmuje różnorodne tematy, dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb językowych. Utrwalisz zarówno ogólne, jak i biznesowe słownictwo, a także zdobędziesz praktykę w wyrażaniu opinii, wyrażaniu zgody/niezgody, prowadzeniu negocjacji i prezentacjach.

Spotykamy się dwa razy w tygodniu przez platformę Zoom, w kameralnej grupie max. 4 osób. w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze do pracy nad Twoimi umiejętnościami. Lektor będzie dla Ciebie wsparciem na każdym kroku. Z naszym wakacyjnym kursem angielskiego online nie tylko przełamiesz barierę językową, ale także zyskasz pewność siebie w rozmowach z ludźmi z różnych kultur.

Zdobądź nowe umiejętności i doświadczenie – zapisz się już dziś!

Wakacyjny kurs konwersacyjny Business English dla zabieganych:

Godziny mogą ulec minimalnej zmianie (o 15-30 minut) na prośbę uczestników.

I termin – poniedziałek i środa 19.00 - 20.00
II termin – wtorek i czwartek 10.00 - 11.00

EARLY BIRDS: Zapisy do 31 maja = zniżka 20%.

LATE BIRDS: zapisy od 1 czerwca do 20 czerwca = zniżka 10%

Po 20 czerwca wraca cena regularna.

Nie przegap okazji. Może się już nie powtórzyć.
Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Zapisz się na zajęcia

Skontaktuj się, aby zarezerwować miejsce na kursie.