Bezpłatne materiały

Bezpłatne materiały

Newsletter

Bezpłatne materiały do nauki angielskiego

Aby otrzymać bezpłatny materiał,  wypełnij formularz zapisu na newsletter z cotygodniową dawką angielskiego w pracy. Następnie, kliknij ‘potwierdź’ w mailu potwierdzającym Twój zapis na newsletter (sprawdź spam). Po potwierdzeniu Twojego maila, otworzy się karta przeglądarki z linkiem do pobrania bezpłatnych materiałów.  Pobierz pdf i praktykuj angielski w pracy.

pobierz ebooki (570 x 741 px)

E-booki

Sprawdź jakie E-booki otrzymasz

planer w prezencie -maj 2022

Aby nauczyć się angielskiego trzeba mieć z nim styczność codziennie, nie tylko na lekcjach, a częsta ekspozycja na język, którego się uczysz przyniesie naprawdę niesamowite efekty.
Zatem znajdź czas, nawet te 5 – 15 minut dziennie, aby poświęcić na “bycie z angielskim”. Kiedy myślisz o pracy, domu, zakupach, czy czymkolwiek innym, staraj się myśleć po angielsku. Jeśli nie znasz jakiegoś słowa, sprawdź w słowniku, nie zajmie ci to dużo czasu, a dzięki temu zapamiętasz słowa, bo lepiej pamiętamy to co jest nam potrzebne i co sami znajdziemy.
Ten planer powstał, aby Ci pomóc w Twoim zanurzeniu. Jeśli zapiszesz się na newsletter, co 4 tygodnie dostaniesz na skrzynkę mailową planer na kolejny miesiąc do zaplanowania. Zapisuj w nim każdy kontakt z językiem angielskim a na koniec przeanalizuj swoją naukę i wyciągnij wnioski. Pytania pomocnicze znajdziesz na końcu planera.

ebook biurko laptop kawa kwiatek

Tego ebooka “11 sposobów na naukę języka. Jak wykorzystać swój własny mózg” stworzyłam po przeczytaniu wielu lektur na temat mózgu i pamięci m.in. książki R. Kotarskiego „Włam się do mózgu”, a zainspirowały mnie do tego pytania moich klientów o sposoby skutecznej nauki oraz moja pasja poznawania tajników naszego mózgu.
Znajdziesz tutaj 11 sposobów na naukę języka. Możesz wybrać jeden sposób, który Ci najbardziej odpowiada albo postępować według wszystkich. Jednak nauka języka, jak i innych przedmiotów, powinna być kompleksowa, a to oznacza że każdy lub większość z wymienionych sposobów powinien być obecny w Twojej nauce. Wtedy będzie o wiele szybsza i skuteczniejsza.
Ćwicz swój mózg tak jak ćwiczysz swoje mięśnie, a on Ci się odwdzięczy dobrą pamięcią. Pobierz ebooka za darmo i zacznij skutecznie uczyć się języka angielskiego i nie tylko.

O Mnie

Marta Pałczyńska

lektorka angielskiego

Cześć, nazywam się Marta Pałczyńska i od 2009 roku uczę przedsiębiorców na różnych szczeblach swojej kariery efektywnej komunikacji w języku angielskim. Poprzez rozmowę uczymy się słownictwa i gramatyki potrzebnej by mówić płynnie i poprawnie reagować na różne życiowe i zawodowe sytuacje.

Choć swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2005 roku ucząc dzieci i młodzież w szkołach językowych, w gimnazjum publicznym, to od wielu lat największą satysfakcję sprawiają mi lekcje i konwersacje z osobami dorosłymi. Uczymy się rozmawiać na różne tematy i przełamywać strach przed odezwaniem się. Moi klienci uczą się swobodnej rozmowy po angielsku a ja uczę się od nich wielu ciekawych rzeczy dotyczących ich branży. Wielką przyjemność sprawia mi rozmowa z ludźmi, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami i którzy faktycznie chcą mówić lepiej po angielsku.

Z myślą o moich studentach, stworzyłam newsletter w którym co tydzień przekazuję kilka praktycznych zwrotów i wskazówek jak reagować na konkretne sytuacje po angielsku. Zapisując się na mój newsletter zyskasz wyrażenia i gotowe zdania do pracy w języku angielskim.

Moi klienci korporacyjni to m.in. :

A&D Pharma Poland Sp. zo.o.; AASA Polska S.A.; Akademia Komputerowa STEP sp. z o.o., CODE APPS Michał Molenda, Dotykacka Polska Sp. z o.o., Fire Media Interactive LTD, FUSTE Polska Sp z o.o., Grupa KDM Sp. z.o.o. Health and Beauty Media Sp. z o.o., OKRE Development Sp. z o.o., Onebrand Trading Limited S.K.A., Plagiat.pl Sp z o.o., SP Invest DVE Sp. z o.o. Sp.k.

A wśród moich studentów są pracownicy takich firm jak:

Polkomtel, Orange, Play,
Polfa SA, IQVIA,
Lindab Polska
Raiffeissen Polbank, Bank ING, mBank, CityBank,
Mercedes, BMW,
Min. Zdrowia, UOKiK, KNF, PGE, itp.

Dowiedz się więcej o moich kursach